^^^
*What’s wrong with my review?*
Despite the fact that the editor-in-chief of the game magazine I work for is present in the corner of this picture along with me, I’ve drawn it just for myself.
So, how’s the game? It’s very cute. If you loved its ‘parents’, go buy it without a second thought.
Несмотря на то что в уголке, рядом со мной, пририсован редактор моего родного игрового журнала, я рисовал эту картинку для себя.
Как мне сама игра? Очень милая. Если понравились её "родители" покупайте смело.
banana33
2017-11-10 18:58:40 +0000 UTCWolfcub
2017-11-10 12:32:23 +0000 UTC