Konec Patreonu?!
Nevim, jak tenhle článek začít tak, abych tu nevyřvala všechno moje nasrání, který v sobě momentálně mám. Dneska jsem se bohužel našla na stránkách, kam "dobráci", co si předplatěj Patreon, sypou celý alba zadarmo pro ostatní, což se mi vážně nelíbí. O to víc mě tahle situace znechucuje, když vim, že je k tomu potřeba člověk, kterej mě tu podporuje. Pořád doufám, že naprostá většina lidí je tu proto, že mě chce podpořit v tom, co dělám. Bohuže...
2020-05-01 22:18:03 +0000 UTC View Post