Why waste it? Probably, I'll use Abis Mal. The rest of the good options are just too colorful. But because they are so colorful, I just couldn't stop myself from drawing them too...
Вставлю видимо Абис-Мала. Остальные хорошие варианты очень уж колоритны.
Но, по причине той же колоритности, совсем уж не нарисовать их я не мог...
MotoWolf
2017-12-24 16:36:20 +0000 UTCbanana33
2017-12-22 20:54:47 +0000 UTC