In truth, the chances of a good resolution are not very high. But I swear to bloodygods, if the deal goes through and the new owners return to the old ways, this picture will receive a follow-up from me! And I think, you can guess which platform I will post it on! :)
Конечно на самом деле шансов на хороший исход не много.
Но, клянусь кровавымибогами, если сделка состоится и новые власти вернут старые порядки, я дорисую этой картинке продолжение!
И думаю, вы догадаетесь, на какой платформе я его выложу! :)
Wolfcub
2019-05-03 15:20:50 +0000 UTC