А не постримить ли нам сегодня, товарищи патреоны?
Давно я этого не делал, а неплохо бы поразмяться. Так что в 8 вечера по Москве, добро пожаловать ко мне на канальчик.
Why don’t we have a stream today, patreon comrades? I haven’t done it for a while, so it would be good to warm up a bit. So, welcome to my channel on 8 PM by Moscow.
Wolfcub
2018-11-30 21:27:50 +0000 UTCAlejandro Garcia
2018-11-30 20:59:29 +0000 UTCPeter Schlund
2018-11-30 13:54:32 +0000 UTC