Já moc holky na focení sám neoslovuju je to většinou cesta do pekel nebo spíš cesta bez odpovědi :)
U Em jsem ale nabral odvahu :) a kupodivu se povedlo :) a jak posouzení , jak moc se povedlo už nechám na vás :)
SONY A7III + SONY 24-70 2,8 GM
Jan Svoboda
2020-10-27 11:18:56 +0000 UTC