Всичко живо ра-бо-те-ше всичко няма малко няма голямо от тъмно до тъмно. Благодаря ти Киро за кадрите от това време беше прекрасно докато американо-евро-мастиите не съсипаха всичко.
xlameee
2024-02-18 01:51:12 +0000 UTC
😁😁😁👍
Marieta Tsoneva
2023-10-19 16:32:51 +0000 UTC
Брейк всичко е ВЯРНО....така беше плодородна България. Но по младите хора ще им изглежда тъпо и простовато..не осъзнават че всичката храна е Химия...Превъзходно Видео...Поздравления и на Веско🙂🙏🤲👍👏