CreatorsOk
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НА ЖИВО | КИРО БРЕЙКА | 20:00 ЧАСА

Тази вечер от 20:00 часа ще има лайв в Patreon!


Задайте вашите въпроси в коментарите.

НА ЖИВО | КИРО БРЕЙКА | 20:00 ЧАСА

Comments

До Веско: Коментарът не е скам или нещо подобно, само споделям информация по темата, която намерих за по-малко от 3 минути. 51:04 - До човека който пита. - Отворете yandex.com и напишете в търсачката следното : why Bulgaria is registered as administrative company in USA? - Търсете линка на politics.stackexchange.com в описанието под заглавиеята на статиите и там в коментарите един човек си е направил труда да го обясни заедно с прикачени линкове. Става дума за сключено споразумение с Комисия по ценните книжа и борсите на САЩ.

Gamma-hydroxybutyrat

ти па си мноу убава

Gamma-hydroxybutyrat

Ти си паразит с тази злоба

Mariya Petrova

Много добър лайф отново! Бат Киро каквото си казал това става. Поредното доказателство за това е в IT секторът. От скоро започва да се говори за големи съкращения там. Бъдете здрави ти и Веско!

Това ,че с Николай Марков имате някои различия не ви пречи да се уважавате, в крайна сметка общите неща са повече. Не съм ли прав?


More Models and Creators