CreatorsOk
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НЕ МЕ СРЯВНЯВАЙТЕ С КАРБОВСКИ!

Новата тематика на студиото и защо поканих Гешев...

НЕ МЕ СРЯВНЯВАЙТЕ С КАРБОВСКИ!

Comments

Адаш, прекалено често казваш "аз това", "аз онова". Приемаш нещата твърде лично и на его. Следвам те, защото имаш собствен стил и за доста неща си напипал същината. За други пък според мен се заблуждаваш, ама всички сме така и не е важно всички да сме на едно мнение за всяко нещо. С Карбовски нямате нищо общо, той прави едно по един начин, ти друго по друг начин. По-скоро се допълвате, отколкото си приличате. Неговият формат не е уникален, той копира западни влогъри. Той дава трибуна платена или не на различни хора, остракирани от мейнстрийма. Част от тях имат какво да кажат и да се чуе, други си рецитират лозунгите и клишетата, трети си правят откровени политически кампании. Тези неща се виждат и обикновено коментарите го показват. За мен в канала му има доста ценни интервюта. Това, което ме дразни там е, че често не си пише домашното и не е подготвен за хората, които кани, другото е, че ги прекъсва и не ги оставя да си доразвият тезите, вместо това той си говори нещата, дето спокойно може да си ги приказва и насаме.

Кирил Костов

Бате Киро , Направи видео за язовир Йовковци .Вчера минах от там почти няма вода.Хората на средата на язовира ловят риба.Тия изменници ще ни докарат до режим на водата...

Антони

Дано повече хора ги видят тези хора на стената където си ги сложил, и дано разберат че сме имали истинска държава, а не кочина като сега. Народна Република България беше народна, а ние бяхме народ на България а не граждани както сме сега и да пълним гушите на шопарите в свинарника (парламента). Жив и здрав да си

xlameee

Георги Иванов беше именно при Карбовски, уникален човек! А Карбовски - ами той е журналистическа мастия, дето си върти задника откъдето идват парите. Бат Киро, според мен Карбовски много добре те е послушал за едно нещо: Да се оплаква как няма пари и хората си мислят, че изнемогва едва ли не, пък той си кара Х6-цата и му дреме на оная работа.

Georgi N.

Продължавай в същия дух! До сега не съм чул друг да поставя на тезгяха проблемите с образование,здравеопазване и армия толкова ясно и открито. ....за хазарта да не говорим ....Игралните зали са до училищата.... Щом сме тук ,значи те подкрепяме. Сугурен съм,че здравословнитети проблеми ще се решат и ще водиш родолюбивите си предавания още дълги години от прекрасното студио във Велико Търново.

Miroslav Mihaylov

Бат Киро остави ги тия хора дето плюят само , хората плюят нарочно щото не искат да си признаят , че са в грешка , бих искал да те помоля да направиш клип ,в което си казваш мнението за гешев за нещата които го пита и той ти отговори .

Иван

Всеки от нас тук е по собствено желание, независимо водещ или зрител. Всеки има право на мнение, и всеки си бере плодовете на онова, което прави. Ролята на обиденото другарче е излишна, пък и обидата е инструмент за манипулация, дай сега да, си вменяваме чувство за вина щото някой казал каквото мисли.

Юлиан

Kиро пак си прав! Къде си ти.....вриш и кипиш....къде е оня мазен , хлъзгав, нечистоплътен плазмодий? Въобще няма думи за сравнение! Киро, само здраве ти пожелавам!!!

Mariana Voinova

Бат Киро, ще ти кажа мойто лично мнение. 1-во щом сме тук повечето от нас сме видели нещо в теб, оценили сме те отдавна и сме избрали да те подкрепяме.Никой не те сравнява с Карбовски. Няма и капка за сравнение. Студиото сте го направили уникално. Идеята е много добра! В случея на видеото с Гешев, добре е, че го направи, няма лошо. Просто може би трябваше да си по-остър с него, иначе то е ясно, че няма да каже нали. Но по тая логика, ти като го попиташ за липсата на кадри и другите страшни неща, които се случват в дърважата ни и той какво ще каже - "Не знам, няма ги" ? Много ясно,че ще каже, че знае и е така. Малко нещата се обръщат на лъженките, които гледаме всеки ден по студиата на телевизиите. Това искат да кажат хората според мен, като същевременно разбирам и твоята идея, която изначално не е лоша.

Никола Станчев

Трябваше да ми отлежи в съзнанието видеото с Г-н Гешев, за да го осмисля. Без да засълбочавам - разговора беше добре структориран, но Гешев не беше искрен, ме говореше от сърце и много неща премълча хитро. Аз няма да гласувам за него - изобщо за никого. Чакам онзи който ще накара в целият балкан гайдите да засвирят, тъпаните да забият и... П.С. не съм критикувал видеото с Гешев =).

Gamma-hydroxybutyrat

Бат Киро, не слушай тъпанарите.!Напред, ние сме с теб! Бъди здрав!

Eduard Mardirosyan

Tой има рамене на главите бе къде отиваш

Eduard Mardirosyan

ей бавен,човека 200 пъти ти каза да не го сравняват другите не че делят нещо

Momchil Vasilev

Надявам се, че си добре със здравето! Бъди здрав, ти и цялото ти семейство! Бат Киро, с теб сме и ти си с нас!

Dimitar Yankov

Това не е целият клип! https://youtu.be/RDjvfUqfS4g?si=S5v8tB1wgG0jU5U_

Петър Петров

Здравейте Петров, може ли да посочите моля за кой разговор с Костадинов става въпрос във Вашия коментар? За коя дата? Изпуснал съм го този момент. Благодаря Ви.

BambaRamba

Бат Киро какво се обесняваш ! Кой ти е фен и харесва темперамент ти ще те следва и няма нуждя от обяснение . Имал си възможност каниш гости в твоя канал. Защо не ? Няма как всички да харесват бившия главен прокурор все пак все някой си е имал вземане даване с бг правосъдие. То едно правосъдието, но това е друг въпрос. Явно бати Боко взема много пари от Европа, че и Гешев не може да му насмогне с чадъра и го пратиха след натиск пак от Европа по живо и здраво.

Hristinа

Бат Киро не обръщайте никакво внимание на компроматите това им е целта да те гледат как ти им се ядосваш желая ви здраве най вече. ние тук знаем кои са предателите и ако ти станеш такъв което съм уверен че няма да го направиш . Ще го разбереш във първия месец. Аз се надявам някой ден да намериш начин да се наемеш да ни оправиш държавата защото мн хора са на моето мнение.... Жив и здрав бъди......

Valeri Petrov

Простака винаги НЕБЛАГОДАРЕН и една поговорка от народа НАПРАВИ ДОБРО ИЗЯШ ДЪРВО .....

Станил

Браво!Много силно!Напред, ние сме с теб!

Yordan Alandzhiyski

Бат Киро, не слушай тъпанарите. Продължавай с тази тематика, твоите видеа са много по-интресни. Бъди здрав!

CantMossadTheAssad

Бати Киро не се ядсваи,даваи смело напред с теб сме

Андрей Д

Ти хубаво правиш , ама не ни го навирай Карбовски във всяко видео ! Какво делите , какви сметки си имате си е ваша работа. Ние имаме рамене на главите ! Успех !

Evgeni Angelov

Бат Киро голям си остави ги тези тъпанари

Николай Манолов

Гешев беше грешка точка каквото и да кажеш.....Грешка! П.С. ти луд ли си как ще каниш един от най тъпите наглите и корумпирани хора айде нема нужда.Покани Марин Митев от Варна полковника ще съдейства.....Поне народа да научи нещо ;)

Bojidar Ivanov

бат Киро, след като изгледах това видео останах с впечатлението че ти наистина мислиш че Гешев е искал да вкарва някой в затвора (ти и го казваш в прав текст), и затова накрая излязъл черния и го махнали. А в същото време имаш и приятели дето са седели в ареста месеци и са кихали кинти през цялото време

Vasil

Здравей Киро, :) много си прав! И споко, някои се местим от София в провинцията. На спокойствие. Че София е станала пълен боклучарник. Аз поне до края на годината живот и здраве се местя в Търново точно :) . И не ги разбирам хората от страната защо не правят така, че да си развиват районите.

Стела Николова

Бат Киро само едно ще ти кажа по тази тема с видеото с г-н Гешев, от почти две години съм безработен, но абонамента ми към твоят пейтриън канал никога не е влизал в разговора за прекратяване. Почти няма такива хора като теб в тази прекрасна Родина България. Продължавай в същия дух! Жив и здрав.

stan

Карбовски събира за строене на църква,Кире...недей да съдиш

Kiril Dimitrov

Бат Киро с цялото ми уважение,но не става въпрос да го питаш дали е крал пари или нещо друго…Става на въпрос да не проявяваш двоен стандарт.Лично на мен направи лошо впечатление как се държа с Костадинов,някак надменно,високомерно и в повечето случай го презираше.Докато при Гешев беше някак “подвил опашка”.

Петър Петров

Един от малкото които казват нещата както са! Продължавай в същия дух! Да си жив и здрав!

MariaK

много добре!

Эмилия

Кире имаш моята подкрепа. Бъди себе си и продължавай с начинанията и идеите. Твой си е канала и ти решаваш, пък който иска ще те гледа.

Georgi Velkov

Браво Бат Кириле и Веско Просълзихте ме Бат Кириле Защо не поканиш един ден Серафима да разкаже някой неща от живота и кариерата му Ще бъде много интересно. Благодаря и живи и здрави да сте и силно напред ❤️

Petar Dimitrov

От снимките на стената видяхме Георги Иванов - първия Български космонавт ! Бяхме забравили! Добро напомняне и даване на сметка къде сме били ! От тези години на развитие сега е само разруха! Не съм срещала да дават нещо за Георги Иванов по тв. Много ще е интересно да се види този човек, как е какво прави и да разкаже нещо за тези години!

Калоян

Бат Киро, тоя говню Гешев, само общи приказки, ами губене на време да се занимаваш с мошенник като него, поеми малко критисизъм...

Todor Lilov

Идеята е, че ти му подсказваше отговорите. Трябваше само да го питаш, какво ще направиш, как, с кой и защо, кой модел ще вземеш и тн. Всички такива хора са опитни в лъжите, ако оставиш 80% той да го говори, тогава щеше да се види къде се намира в мисленето и идеите си. А като му казваш, какво да отговори му е лесно и е възможно да лъже за да се хареса на някаква маса от хора. Това е моето мнение, не ангажирам никой с него. За всичко друго си прав и подкрепям.

Alex

Нашия, за да не влизаш в обяснителен режим- направи анкета, кого бихме искали да видим?! А за Елемента Гешев, добре че не си минал през Тяхното Зануляване и Рекет, тогава и ти щеше да мислиш като мен/нас!!! Желая Ти Здраве , на Теб и Твоето Семейство !!!!👍👍👍

Rumen

Бат Киро, дано да си добре!Пък другото, Гешев ли ще е, Гешовица ли ще е лесна работа

Иван Биков

Браво благодаря за видеото вие сте истенски Българи

Vladimir

Бай киро студиото е много готино продължавай да каниш гости

Milen Milenov

Ами то пак е навързано като черво. Всички дето се кланят на възграждане гледат и карбовски. И после що стана мяу работата. Ами стадото търси падар ама все на неграмотни падари попадат. Щото и падар да си не е лесно.

Stanislav

Бат Киро, тежко се живее с простаци...Ти им обясняваш на елементарен език и пак не вдяват, даже и не си правят труда да гледат цели клипове и веднага хвърлят помия...

Огнян Стефанов


More Models and Creators