Just to remind that I alive and working!
First experience in live2d for patron reward. Not from the game. 10$ already can download full in the mega folder.
And a little news about next feedback. It will be at the end of the week with the full version of this gif for patron only(>=1$). ╰(▔∀▔)╯
---
Просто решил напомнить, что жив и работаю!
Первый опыт в live2d, как награда для патрона. Не из игры. 10$ уже могут скачать полную версию с меги.
И маленькая новость о следующем фидбеке. Он будет к концу недели с полной версией гифки для патронов (>=1$). ╰(▔∀▔)╯