Оу🥺я уже думаю как сымитировать бумагу на моём обычном плашете
Dalorance
2021-07-16 14:09:03 +0000 UTC
Артики на бумаге прекрасны. Даже жалко, что обычно ты их редко рисуешь.
Drakang
2021-07-16 14:03:45 +0000 UTC
Hmmm. I usually don't do series just because it seems to me that I have a different style from drawing to drawing... But that's really nice idea... maybe I will do little summertime artpack
Dalorance
2021-07-16 13:32:58 +0000 UTC
Lovely! Are you going to do a whole summertime/beach series, or was this just a one off request?